Firefox Adres Yönlendirme Sorunu ve Çözümü | WMexe | Webmaster Forumu!
Neler Yeni
  • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.

Firefox Adres Yönlendirme Sorunu ve Çözümü

[WF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mozilla Firefox Forumu kategorisinde Quixtoid tarafından oluşturulan Firefox Adres Yönlendirme Sorunu ve Çözümü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 312 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mozilla Firefox Forumu
Konu Başlığı Firefox Adres Yönlendirme Sorunu ve Çözümü
Konuyu başlatan Quixtoid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Quixtoid

Quixtoid

Mütevelli Heyetin'den
WF Moderatör
Katılım
29 Nis 2020
Yaşınız
25
Konum
Istanbul
Mesajlar
439
A.Beğeni
4
Son Görülme
Ticaret
0 /   0 /   0
Firefox adres yönlendirme sorununun çözümü


Arkadaşlar firefox arada sırada trojan kaptığı için bazen adres çubuğunun yanındaki arama yerinden bir şey aratıp google üzerinden girdiğinizde sürekli olarak direk adres çubuğuna bir adres yazıldığ vakit hep otomatikmen bir siteye yönlendiriyor farklı tarayıcılarda bu sorunu görmüyorsunuz.

Ayrıca ne kadar firefoxu silip yüklesemde firefoxun temp klasöründeki bilgilerini ne kadar sıfırlasanızda aynı hatayı almaya devam edersiniz Hatta tekrar firefoxu yüklediğinizde de aynı sorun devam edecektir.
Birde bir süre sonra sitelere girdiğinizde site birbirine geçmiş oluyor site dağılıyor..


İşte Bunun çözümü :)


Firefoxu tamamen silin, kişisel kullanımlarımıda silin deyin silerken. Sonra C:\users\usernameniz\appdata\ dan firefoxa ait tüm dosyalarınızı silin ayrıca orada websearch operatör diye bir dosya olmalı asıl sorun bundan kaynaklanıyoronuda sildikten sonra tam garanti olsun diye mozillanın regedit kayıtlarınıda silin baştan başlatın bilgisayarı firefoxu tekrar kurun, temizlenmiş olacaktır..!

Yönlendirme olayı tamamen ortandan kalkacaktır.
 

Benzer konular

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)


  • İpUcu

Google ads alanı