Google Chrome Kayıtlı Şifrelerinizi Kolayca Yönetebileceğiniz Yöntemler | WMexe | Webmaster Forumu!
Neler Yeni
  • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.

Google Chrome Kayıtlı Şifrelerinizi Kolayca Yönetebileceğiniz Yöntemler

[WF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Google Chrome Forumu kategorisinde Quixtoid tarafından oluşturulan Google Chrome Kayıtlı Şifrelerinizi Kolayca Yönetebileceğiniz Yöntemler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 325 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Google Chrome Forumu
Konu Başlığı Google Chrome Kayıtlı Şifrelerinizi Kolayca Yönetebileceğiniz Yöntemler
Konuyu başlatan Quixtoid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Quixtoid

Quixtoid

Mütevelli Heyetin'den
WF Moderatör
Katılım
29 Nis 2020
Yaşınız
25
Konum
Istanbul
Mesajlar
439
A.Beğeni
4
Son Görülme
Ticaret
0 /   0 /   0
Google, Chrome tarayıcısına şifrelerinizi kaydetmenizi ve bu şifreleri kolayca görüntülemenizi sağlıyor. Ayrıca bu içeriğimizde bahsettiğimiz özellikle birlikte şifrelerinizi kolaylıkla yönetebileceksiniz.

Gün içerisinde pek çok internet sitesinde geziniyoruz ve bu internet sitelerinin çoğunluğunda üyelik sistemi bulunuyor. Bu noktada kullandığımız internet tarayıcılarının parola kaydetme özelliklerinden faydalanıyoruz. Ancak kimi zaman değiştirilen bir şifreyi tarayıcı ayarlarından güncellemek zor olabiliyor.

Googleın internet tarayıcısında da kayıtlı olan şifreleri yönetebilmek için bir ayarlar menüsü bulunuyor. Ancak bu menüde şifrelerin değiştirilme işlemleri yapılamıyor. Şifreyi güncellemek için ilgili internet sitesine gidip, yeniden giriş yaparak Şifreyi Güncelle butonuna tıklanması gerekiyor. Ancak tüm şifreleri tek bir ekranda düzenlemenin bir yolu bulunuyor.

Google, şifreleri düzenlemek için bir internet sitesi oluşturmuş durumda. Google Passwords olarak adlandırılan bu internet sitesine, burada bulunan bağlantıyı kullanarak erişebiliyorsunuz. Ancak bir internet sitesini kullanmak her zaman işin kolay yolu olmayabilir. Üstelik bu internet sitesi sürekli olarak şifrenizi ve eğer varsa iki faktörlü doğrulama kodunuzu istiyorsa
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)


  • İpUcu

Google ads alanı