Opera GX Nedir? | WMexe | Webmaster Forumu!
Neler Yeni
  • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.

Opera GX Nedir?

[WF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Opera kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan Opera GX Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 124 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Opera
Konu Başlığı Opera GX Nedir?
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

WF / Ceo
WF Admin
Katılım
8 Nis 2020
Yaşınız
34
Konum
Kocaeli
Mesajlar
212
A.Beğeni
51
Son Görülme
Ticaret
1 /   0 /   0
Opera, mayıs ayında “oyuncuları düşünen” yeni bir tarayıcı üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Şimdi ise bekleyiş sona erdi ve Opera GX karşımıza çıktı.

Opera, internet tarayıcısının oyuncular için özel olarak tasarlanmış yeni bir versiyonunu yayınladı. Opera GX, Twitch entegrasyonu, optimizasyon araçları ve Razer Chroma tarzı özelleştirilebilir renler gibi özellikler içeriyor.
Yeni tarayıcı Opera GX, aynı zamanda tarayıcının kullandığı sistem özelliklerini kısıtlamanıza yarayan bir araç da getirecek. Böylelikle tarayıcının bilgisayarınızdaki bütün kaynakları sömürmeden arkada çalışmasını sağlayabileceksiniz.

Tarayıcı, hem CPU hem de RAM kullanımını kısıtlayabilmenize olanak veriyor ancak sert sınırlar uygularsanız, tarayıcı stabil olarak çalışabilmek için kendi tercihlerini kullanmaya dönebilir. Ayrıca tarayıcının yanında bulunan Twitch çubuğu, internette dolaşırken yayın izleyebilmenize ve yayınlar hakkında bildirim alabilmenize olanak sağlıyor
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)


  • İpUcu

Google ads alanı