Shopier nedir? | WMexe | Webmaster Forumu!
Neler Yeni
  • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.

Shopier nedir?

[WF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ödeme Sistemleri Forumu kategorisinde Quixtoid tarafından oluşturulan Shopier nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 119 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ödeme Sistemleri Forumu
Konu Başlığı Shopier nedir?
Konuyu başlatan Quixtoid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Quixtoid

Quixtoid

Mütevelli Heyetin'den
WF Moderatör
Yaşınız
25
A.Beğeni
4
Son Görülme
Ticaret
0 /   0 /   0
Shopier İle Her Yerden Satış Yapın

Shopier Nedir Nasıl Kullanılır Güvenli mi?
Shopier istediğiniz herhangi bir platformdan hiçbir yere bağlı kalmadan satış yapmanızı sağlayan yerli bir internet girişimidir. Yani ister Facebook sayfanızdan, ister Instagram sayfanızdan kredi kartı ile ürün satabilmenizi sağlıyor.
Diğer ödeme alma sistemlerine göre en büyük avantajı ise bir şirket sahibi olmadan bireysel olarak kullanabilmenizdir. (Benim burada konuya yer verme nedenim de bu yönüdür, kullanımla ilgili detaylı bilgileri kendi web sitelerinden alabilirsiniz.)
Sistemin çalışma mantığı oldukça anlaşılır ve kullanımı kolay. Shopier.com‘a üye olduktan sonra üyeliğinizin onaylanmasının ardından istediğiniz bir isim ile Shopier mağaza sayfanız oluyor. Örneğin: Shopier.com/weblog şeklinde ürünlerinizin sergileneceği bir sayfaya sahip oluyorsunuz.

Bu arada bazı kişiler goshopier.com’un alt yapısının İyzico olduğunu söylüyor fakat goshopier.com İyzico alt yapısını kullanmıyor, İyzico dan aldığım bilgiye göre. (Bu bilgiyi Ağustos 2017’de almıştım, halen geçerli mi bilgim yok.)
Shopier mağazanıza ürün eklediğiniz zaman, o ürüne ait bir linkiniz oluyor. Aldığınız ürüne ait bu linki istediğiniz yerden paylaşarak o ürünün müşterileriniz tarafından kredi kartı ile alınmasını sağlayabilirsiniz.
Shopier Nedir Nasıl Kullanılır Güvenli mi?
Eğer ürünlerinizi sergileyerek Shopier aracılığıyla satışa sunmak isterseniz profesyonel ve ekonomik blog paketlerini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Aynı zamanda Shopier.com’u kendi web sitemde de şuradaki gibi kullanıyorum.
(Kredi Kartı İle Satın Al butonuna tıkladığınız zaman Shopier sayfama gidiyor.)
Shopier kullanmak için herhangi bir başvuru ücreti, aylık ücret, yıllık ücret veya mağazada ürün listeleme ücreti vs yoktur. Sadece her satışınızdan tüm diğer benzer platformlar gibi komisyon almakta.
Shopier sanal posunu kendi web sitenizde entegreli olarak kullanmakta mümkün. Bunun için basit ve modern Woocommerce E-Ticaret paketleri hazırlıyorum. Şu an bir tanesi bitti ve satışa hazır durumda. En kısa zamanda tasarım sayısını da çoğaltarak modern e-ticaret paketleri sunacağım. Bunların hepsinde Shopier ekli olacak. E-Ticaret Paketlerimi buradan inceleyebilirsiniz.