Windows 10 İşletim Sistemi Nedir? | WMexe | Webmaster Forumu!
Neler Yeni

Değerli ziyaretçilerimiz;

Türkiye'nin en yeni, gelişmiş, özgün ve güvenli webmaster ticaret & bilgi ağına hoşgeldiniz! Şimdiye dek internet dünyasında bir çok başarı elde etmiş projeye imza attık "MaxiForum.Net" bunlara en yakın örnek diyebiliriz. Son olarak ta WMexe.Net'i siz değerli kullanıcılarımız ile buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizde bu MEGA ve Stabil projenin bir parçası olmak isterseniz kolayca bize katılabilirsiniz. Saygılarımızla. WMexe

Windows 10 İşletim Sistemi Nedir?

[WF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Windows kategorisinde Marowak tarafından oluşturulan Windows 10 İşletim Sistemi Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 278 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Windows
Konu Başlığı Windows 10 İşletim Sistemi Nedir?
Konuyu başlatan Marowak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Marowak

Marowak

WF ÜYE
Katılım
19 Nis 2020
Yaşınız
27
Konum
Eskisehir
Mesajlar
1
A.Beğeni
1
Son Görülme
Ticaret
0 /   0 /   0
Windows 10'la beraber yeni ve gelişmiş bir işletim sistemine sahip olmanın yanı sıra önceki sürümlerde sevilen her özelliğin bir ile seviyeye taşıyan daha kişiselleştirilmiş, tanıdık bir deneyim olduğunu görebilirsiniz.

Windows 10, olanakları artıran ve sık kullandığınız uygulamaları ve sabitlemeleri kolay erişilebilir hale getiren daha da iyi bir Başlangıç Menüsü sunar. Birden fazla işi bir arada yapmayı her zamankinden daha kolay hale getirmekle kalmaz, mevcut donanım ve yazılımınızla birlikte çalışarak iş yapmanız gerektiğinde üretken olmanızı da sağlar. Özellikle, dört uygulamanızı ve bütün açık işlerinizi aynı anda görebilirsiniz.

Bilgisayarınızı Windows 10'a yükselttiğinizde, uygulamalarınız tüm modlarda ve tüm Windows özellikli cihazlarda mükemmel çalışır. Microsoft Store'a göz attığınızda en son Windows sürümüyle kusursuz bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmış pek çok harika cihaz bulabilirsiniz.

Windows 10 ister çalışırken ister oyun oynarken cihazlarınızla mükemmel bir şekilde etkileşim kurmanıza yardımcı olur. Posta, Takvim, Müzik, Video, Haritalar gibi harika uygulamalar ve çok daha fazlası Windows 10 ile standart olarak gelir ve bilgilerinizi yedeklemek için OneDrive'ı kullanabilirsiniz. İçinizdeki oyuncu da Windows 10 cihazınızın Xbox Live'ınızla eşitlenebilmesini çok sevecek. Böylece oynadığınız oyunları birkaç saniye içinde kaydedebilir, Xbox One konsolunuzdaki oyunları evinizdeki cihazınıza aktarabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Büyük veri ile çalışıyor, büyük grafikler oluşturuyor, video düzenliyor veya CAD (Bilgisayar Destekli Tasarım) gereksinimleriniz varsa sizin için en uygunu araştırmacılar, mühendisler, video editörleri, grafik sanatçıları ve büyük veri ile çalışan ekipler için tasarlanan Windows 10 Pro for Workstations. Windows 10 Pro for Workstations dosyaları daha hızlı depolar ve aktarır; hatta veri hatalarını bulur ve onarır. Ayrıca sunucu sınıfı veri koruması ve performans için yeni nesil PC donanımında çalışacak hız, esneklik ve güce sahiptir.
 
  • Beğen
Reactions: Css

Benzer konular

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)


  • İpUcu

Google ads alanı