Wordpress İçin Popüler Eklentiler | WMexe | Webmaster Forumu!
Neler Yeni
  • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.

Wordpress İçin Popüler Eklentiler

[WF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde WordPress Eklentileri kategorisinde Quixtoid tarafından oluşturulan Wordpress İçin Popüler Eklentiler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 306 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı WordPress Eklentileri
Konu Başlığı Wordpress İçin Popüler Eklentiler
Konuyu başlatan Quixtoid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Quixtoid

Quixtoid

Mütevelli Heyetin'den
WF Moderatör
Katılım
29 Nis 2020
Yaşınız
25
Konum
Istanbul
Mesajlar
439
A.Beğeni
4
Son Görülme
Ticaret
0 /   0 /   0
1- All in One SEO Pack
All in One SEO Pack, internet sitenizin tüm SEO ayarlarınızı yapmanızı sağlayan bir eklentidir. Anasayfanız için pek çok SEO ayarı yapmanızı sağlayan eklenti aynı zamanda yazılarınız ile birlikte kategori sayfalarınız ve diğer içerikleriniz için de ayrı ayrı SEO işlemleri yapabilirsiniz. Hem benim için, hem de eminim ki binlerce webmaster için WordPress kurulumundan sonra ilk olarak kurulan, kurulması gereken eklentiler arasında yer alıyor.

2- Akismet
İnternet sitelerinin en büyük sorunu şüphesiz ki gelen spam yorumlar. Özellikle blog sitelerinde yer alan içeriklere gelen bu yorumlar Akismet eklentisi sayesinde sizi rahatsız edemeyecek. Akismet.com üzerinden alacağınız üyeliğiniz ile birlikte anında gelen tüm spam yorumları size göstermeden istenmeyen olarak işaretler ve büyük bir dertten kurtarır.

3- Google XML Sitemaps
Evet internet sitenizi kurdunuz, içeriklerinizi de eklediniz. Peki, ziyaretçiler sizi arama motorlarında nasıl bulacak? İnternet sitenize ziyaretçi çekmek istiyorsanız öncelikle arama motorlarına sayfalarınızı bildirmelisiniz. Google XML Sitemaps bu konuda WordPress eklentileri arasında en iyisidir.

4- Contact Form 7
Evet, bir diğer popüler ve vazgeçilmeyen WordPress eklentisi Contact Form 7. Sitenizde yer vereceğiniz iletişim bölümüne kullanışlı ve oldukça kolay formlar hazırlamanızı sağlar. Basit bir yönetim alanı olan Contact Form 7 eklentisi aynı anda istediğiniz kadar form oluşturmanızı sağlar.

5- WP Super Cache
İnternet siteniz ne kadar hızlı ise kullanıcı deneyimi o kadar artacak ve ziyaretçileriniz memnun olacaktır. İnternet sitenizin hızı pek çok farklı noktayı da etkilemektedir. Bu noktada sitenizi hızlandırmak için yapmanız gereken ilk iş bir ön bellek sistemi kurmanızdır.
 

Benzer konular

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)


  • İpUcu

Google ads alanı