Premium Üyelikler Hk. Bilgilendirme. | WMexe | Webmaster Forumu!
Neler Yeni

Değerli ziyaretçilerimiz;

Türkiye'nin en yeni, gelişmiş, özgün ve güvenli webmaster ticaret & bilgi ağına hoşgeldiniz! Şimdiye dek internet dünyasında bir çok başarı elde etmiş projeye imza attık "MaxiForum.Net" bunlara en yakın örnek diyebiliriz. Son olarak ta WMexe.Net'i siz değerli kullanıcılarımız ile buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizde bu MEGA ve Stabil projenin bir parçası olmak isterseniz kolayca bize katılabilirsiniz. Saygılarımızla. WMexe

Premium Üyelikler Hk. Bilgilendirme.

[WF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forumda kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan Premium Üyelikler Hk. Bilgilendirme. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,383 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forumda
Konu Başlığı Premium Üyelikler Hk. Bilgilendirme.
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

WF / Ceo
WF Admin
Katılım
8 Nis 2020
Yaşınız
34
Konum
Kocaeli
Mesajlar
213
A.Beğeni
51
Son Görülme
Ticaret
1 /   0 /   0
Değerli Forum Üyeleri;

wmexe.net olarak forumda toplam 4 tip Premium Üyelik çeşiti vardır.
  • Silver Üye
  • Gold Üye
  • King Üye
  • Kurumsal Üye
Ödeme aracı ve sistemi olarak Shopier'i kullanmaktayız, bununla birlikte bir kac konuyada acıklık getırmek ıstıyorum.

Neden xenforo shopier eklentisi tercih edilmedi?
Ödeme aracı olan shopier'i bir xenforo eklentisi halinde foruma entegre edebilirdik bu kullanım türü belkide kısa ve orta vade de bir sorun teskıl etmeyecek gibi gozuksede gerek forumda suan da kullanmakta olan eklentiler ile çakışması uyumsuzluk gostermesı gerek ılerıde yapacagımız xenforo uptade ıslemlerı sonrası xenforo surumu ıle uyusmaması v.b gibi unsurları goz onunde bulundurdugumuz ıcın eklentı kullanmayı tercıh etmedık.

Aslında biz tamamen forumdan xenforo dan bağımsız olarak calısan bir ödeme sayfası inşa ettik ve uzun vade stabil sorunsuz olması bizim için tercih konusu oldu.

Satın alma sonrası profilimde ne gibi farklılıklar olacak?

Hesabınıza premium sayfasında belirtmiş olduğumuz yetkiler tanımlanır, kişiye özel premium üye şeklinde kırmızı tek tip bir üye rankı ve doğrulanmış üye şeklinde siyah tek tip premium üye yi ifade eden bir kullanıcı rozeti tanımlanır.

Satın alma sonrası bir işlem yapmama gerek var mı?
Hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur. satın alma sonrası işlem anlık olarak gerçekleşir ilgili üye normal üye grubundan premium üye grubuna otomasyon sekılde tasınmıs olur ve yetkılerı rankı tanımlanır.

Satın alma esnasında neye dikkat etmeliyim?
Premium üyelik satın alabilmeniz için öncelikle foruma üye olmanız gerekir, ve satın alma esnasında mutlaka e-posta kısmına foruma üye olurken ki vermiş olduğunuz e-posta adresini yazmanız gerekir. yani özetce e-posta kısmına dikkat etmeniz yeterlidir.

Premium üye'nin süresi dolunca ne olur?
Premium üyelikleri belirli tarih aralıklarında dönemsel olarak satıyoruz, örnek 3 aylık bir silver üyelik satın aldınız. 91. gün otomasyon olarak normal üye statüsüne geri dönersiniz.

Paket yükseltme işlemi nasıl olur?
Her zaman en son satın aldıgınız üyelik paketi aktif ve geçerli olur. daha once silver üyelik satın aldınız sonrasında gold üyelik paketine geçtiniz silver üyeliğin kullanılmayan günleri bakiyenize eklenmez ya da iade olmaz.

Premium üyelikler ile ilgili her türlü istek öneri şikayetlerinizi aşağıda vermiş olduğum whatsapp linkine tıklayarak bana whatsapp üzerinden anlık bildirebilirsiniz.


 
Son düzenleme:

Benzer konular

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 2)


  • İpUcu

Google ads alanı