Tc Kimlik No Onay Sistemi Aktif! | WMexe | Webmaster Forumu!
Neler Yeni

Değerli ziyaretçilerimiz;

Türkiye'nin en yeni, gelişmiş, özgün ve güvenli webmaster ticaret & bilgi ağına hoşgeldiniz! Şimdiye dek internet dünyasında bir çok başarı elde etmiş projeye imza attık "MaxiForum.Net" bunlara en yakın örnek diyebiliriz. Son olarak ta WMexe.Net'i siz değerli kullanıcılarımız ile buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizde bu MEGA ve Stabil projenin bir parçası olmak isterseniz kolayca bize katılabilirsiniz. Saygılarımızla. WMexe

Tc Kimlik No Onay Sistemi Aktif!

[WF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forumda kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan Tc Kimlik No Onay Sistemi Aktif! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 279 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forumda
Konu Başlığı Tc Kimlik No Onay Sistemi Aktif!
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan x5

Garfield

WF / Ceo
WF Admin
Yaşınız
34
A.Beğeni
51
Son Görülme
Ticaret
1 /   0 /   0
Tc Kimlik No Onaylama uygulamasını kullanıma acmıs bulunmaktayız.

• Tc Kimlik No onaylama zorunlu değildir.
  • Tc Kimlik No onaylamak için foruma giriş yapın.
  • Kullanıcı adınıza tıklayın acılan sekmede Tc Kimlik No Onaylama yazısına tıklayın.
  • Onay sayfasında sizden istenilen bilgilerin tamamını BÜYÜK HARF olarak girmelisiniz.
Tc Kimlik no uygulaması sizin forumdaki profilinizi daha güvenli kılmaya yarar ve forumdaki ticari alısverıslerınızı daha da kolaylaştırır. İlgili Üyenin Tc Kimlik No bilgisi ASLA 3. KİŞİ VE KİŞİLERLE PAYLAŞILMAZ VE SİSTEME KAYIT OLMAZ. Ki bu kişiye özel bilgiyi başkasına ulaştırmak ta SUÇ TUR zaten.

Doğrulama işleminin ardından sistem otomatik olarak profilinizi Tc Kimlik Onaylı Üye kategorisine taşır. ve bu ibare postpit profilinizde görünür.

Hayırlı olmasını temenni eder iyi forumlar dilerim.

Ekli dosyalar

x5

WF ÜYE
Yaşınız
21
A.Beğeni
0
Son Görülme
Ticaret
0 /   0 /   0
Bu sistemi kendi forumuma kurmak istiyorum eklentiyi üreten kişinin websitesi kapanmış ne yazık ki kendisine ulaşamadım, satın almak dahil tüm tekliflere açığım çözüm sunarsanız sevinirim.

yenibirisi

YASAKLI ÜYE !!!
Yaşınız
31
A.Beğeni
0
Son Görülme
Ticaret
0 /   0 /   0
geçmiş zaman hayırlı olsun..
benim konuyuda bir çözsek keşke bekleyip duruyorum bakan yok

x5