WHMCS PayGol Ödeme Eklentisi | WMexe | Webmaster Forumu!
Neler Yeni

Değerli ziyaretçilerimiz;

Türkiye'nin en yeni, gelişmiş, özgün ve güvenli webmaster ticaret & bilgi ağına hoşgeldiniz! Şimdiye dek internet dünyasında bir çok başarı elde etmiş projeye imza attık "MaxiForum.Net" bunlara en yakın örnek diyebiliriz. Son olarak ta WMexe.Net'i siz değerli kullanıcılarımız ile buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizde bu MEGA ve Stabil projenin bir parçası olmak isterseniz kolayca bize katılabilirsiniz. Saygılarımızla. WMexe

WHMCS PayGol Ödeme Eklentisi

[WF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde WHMCS Destek Forumu kategorisinde Berkay tarafından oluşturulan WHMCS PayGol Ödeme Eklentisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 147 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı WHMCS Destek Forumu
Konu Başlığı WHMCS PayGol Ödeme Eklentisi
Konuyu başlatan Berkay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Berkay

Berkay

Editör
WF Yönetici
Katılım
11 Nis 2020
Yaşınız
30
Konum
Tekirdag
Mesajlar
760
A.Beğeni
5
Son Görülme
Ticaret
0 /   0 /   0
1594017891678.png

WHMCS için paygol modülü, sürüm 4.3.
Bu modül hakkında:
Kredi kartı, Bitcoin, Paysafecard, SEPA, SOFORT Bankacılığı, Giropay, iDeal, Bancontact, Przelewy24, Güvenle, Rapipago, PagoFacil, Boleto Bancario, Webpay, Servipag, Multicaja, PSE, Efecty, Davivienda, Pafgo, Pafgo , Oxxo, Poli ve daha fazlası. Daha fazla ödeme seçeneği ve daha geniş kapsam, ödeme sürecini müşterileriniz için daha basit hale getirir, aynı zamanda sizin için daha fazla satış ve daha yüksek gelir anlamına gelir.

Gereksinimler:
 • Çalışma WHMCS kurulumu (7.4.2 sürümüne kadar test edilmiştir).
 • Paygol hesabına adresinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
Kurulum:
 • " Paygol-for-whmcs_4.3.zip " dosyasını doğrudan WHMCS kurulumunuzun modüller / ağ geçitleri klasöründen açın.
 • WHMCS yönetici panelinizde Paygol modülünü etkinleştirin ( Kurulum -> Ödemeler -> Ödeme Ağ Geçitleri -> Tüm Ödeme Ağ Geçitleri ).
 • " Paygol " düğmesini bulun ve tıklayın.
 • Paygol Kontrol Panelinize giriş yapın ve " Bildirimler " bölümüne gidin , hesabınızdan Hizmet Kimliği ve Gizli Anahtarı kopyalayın ve bunları WHMCS sitenizdeki modülün kurulum sayfasındaki ilgili alanlara yapıştırın.
 • " IPN URL'sini " Paygol modülünüzün kurulumundan kopyalayın ve Paygol kontrol panelinizin " Bildirimler " bölümündeki " IPN URL " alanına yapıştırın , ardından değişiklikleri kaydedin.
 • WHMCS sitenizdeki " Değişiklikleri Kaydet " i tıklayın .
Test yapmak:
Yeni takılan modülü test etmek için, hizmetinizin test modunu, gösterge tablonuzun sağ üst ekranında, Paygol'un web sitesinde etkinleştirebilirsiniz. Yayına geçmeden önce değiştirdiğinizden emin olun.

Önemli notlar:
 • Test modundayken, her testten hemen sonra bir IPN isteği (platformunuza ödeme bildirimi) verilir.
 • Ödeme tamamlandıktan sonra, " Ödeme Durumu " tamamlanmış olarak görünür, ancak WHMCS panelinizde siparişi kabul edene kadar " Durum " beklemede olarak gösterilir; bu, her türlü sahtekarlığı önlemek için varsayılan bir WHMCS güvenlik önlemidir.
 • Ödemeler genellikle derhal bildirilir; ancak, belirli ödeme yöntemlerinin ödemeyi onaylaması daha uzun sürebilir (örneğin, işlemi bildirmek için birkaç dakika süren yöntemler veya belirli bir yerde nakit olarak ödeme yapmak için ödeyenin ödemeyi yapmasını gerektiren fiş tabanlı işlemler). Bu durumlarda ürün " Ödenmemiş " olarak gösterilir ve yalnızca sağlayıcı tarafından onaylandıktan sonra " Ücretli " olarak gösterilir. Karışıklığı önlemek için müşterilerinizi bu konuda önceden bilgilendirmenizi önemle tavsiye ederiz.
 

Ekli dosyalar

Benzer konular

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)


 • İpUcu

Google ads alanı