Yandex Metrica Sayaç Özellikleri | WMexe.Net | Webmaster Forumu!
Neler Yeni
  • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.

Yandex Metrica Sayaç Özellikleri

[WF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Webmaster Araçları kategorisinde Quixtoid tarafından oluşturulan Yandex Metrica Sayaç Özellikleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 42 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Webmaster Araçları
Konu Başlığı Yandex Metrica Sayaç Özellikleri
Konuyu başlatan Quixtoid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Quixtoid

Quixtoid

Mütevelli Heyetin'den
WF Moderatör
Katılım
29 Nis 2020
Yaşınız
25
Konum
Istanbul
Mesajlar
439
A.Beğeni
4
Son Görülme
Ticaret
0 /   0 /   0
Özellikler
Diğer özellikler bölümü, Yandex.Metrica'daki yeni araçlar ve raporlarla ilgili yenilikler hakkında, ayrıca yeni koşulların sayacınıza bağlanması konusunda sizi bilgilendirir.

Cihazlar arası BETA sürümü
Rapor, en az iki farklı türde cihaz (örneğin, bir dizüstü bilgisayar ve bir tablet) kullanan ve yeterli sayıda ziyaretçiye sahip siteler için otomatik olarak etkinleştirilir. Rapor, kesin olarak hangi cihazdan dönüşüm gerçekleştiğini daha doğru bir şekilde izlemenizi sağlar. Daha fazla bilgi için Cihazlar arası BETA sürümü bölümüne bakın.

“Aramalar” grubu raporları
Raporlar, Yandex.Metrica'ya entegre çalışan Arama izleme sisteminden ayrıntılı verileri içerir. Bu bilgi ile, size gelen çağrı işleme miktarını ve kalitesini değerlendirebilirsiniz. Raporlar hakkında daha fazla bilgi için Aramalar grubu raporları bölümüne bakın.

E-ticaret
Çevrimiçi mağazalar için ayrıntılı raporlar: satış, gelir, ortalama fatura tutarı, ziyaretçilerin en çok ilgilendiği ürünler, markalar ve kategoriler ve diğer veriler. Bu raporları bağlamak için, e-ticaret veri aktarımını ayarlayın.

Yandex.Direct
Yandex.Direct'teki detaylı reklam raporları. Detaylı reklam raporları, örneğin reklam trafiğini diğer siteye geçiş kaynakları ile karşılaştırarak reklamın etkinliğini değerlendirmenize, hemen çıkma oranı ve hedef dönüşümünü görmenize imkan tanır.

Raporlar Yandex.Metrica kaydedilen ilk tıklamadan sonra otomatik olarak etkinleştirilir. Reklamla ilgili olabildiğince isabetli veriler elde etmek için reklam kampanyası ya da hesap ayarlarında sayaç numarasını belirtmek gerekir.
 

Benzer konular

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)


  • İpUcu

Google ads alanı